| DeniiMeow a întrebat:

Heeeeeeelp! Cum vi se par blugii cu turu` lasat?big grin Parinti mai ii considera o porcarie, eu as dori sa mi iau, acum, mie imi place, dar voi ce ziceti pana la urma ii conving eu, dar sunt oleaca in dubii, adica nu sunt totusi prea ciudati, nu?batting eyelashes

Răspuns Câştigător
| tita_5552 a răspuns:

Sincer, fiecare are gustul lui, nu se discuta-Dar parerea mea este, ca nu porti ceva doar ca sa fii cu lucrul acela la moda.Acesti blugi cu turul lasat, nu arata frumusetea corpului, mai degraba sunt.cam ciudati. Daca sunt asa, mai stramti, si nu cu turul ff lasat, cred ca nu arata chiar asa rau... dar sincer, parca iti atarna ceva in pantalonii aia. asta e impresia pe care o lasa, cand vezi pe cineva, purtand asa ceva.

42 răspunsuri:
Elianna
| Elianna a răspuns:

Deniiii', greu convingi un parinte sa cumpere asa ceva pentru copilul lui.Parintii tai spun "cumva" la pantalonii aceia, eu am auzit ca le zice blugi cu pampersi! Ca sa porti astfel de pantaloni trebuie sa ai un anumit comportament si temperament. Un baiat linistit si asezat arata in astfel de pantaloni ca dracu! Trebuie sa fi din ala gen Alex cantaretul, tauat, eventual ras in cap, musculos si lucrat la patratele pe abdomen, imbracat in maieuri cat mai decoltate (vara). Si apoi sunt niste pantaloni pe care nu poti sa-i imbraci oriunde; la scoala nu, la o inalnire cu o fata nu, la un concert nu... Poti sa-i iei cand iesi cu gasca la o bere, sau in fata blocului! nu stiu daca merita cheltuiala.Stiu ca nu haina face pe om dar, cate-o data poti fi luat si de derbedeu pentru tinuta ta, de cate oameni ca parintii tai care vad frumosul in moda de pe timpul lor!

Elianna
| Elianna a răspuns:

Aoleo! Acuma am vazut ca zici ca esti fata! Cum sa fi fata cu poza de la avatar de baiat? Tu nu te-ai gandit la confuzie?! Si fata cu pantaloni din aia, doamne, cine a mai vazut! Asculta-ti parintii ca sunt oameni cu scaun la cap! Lasa prostiile!

cristacheceliute
| cristacheceliute a răspuns:

Nu mi-as permite sa-ti contrazic parintiihee hee

| DeniiMeow explică:

Luuumee! sunt fataaalaughinglaughing)laughing)

| DeniiMeow explică:

Hei, sunt micronbistawhistling! Are ceva?big grin Deci, sa fie clarlaughing"Sunt fataalaughing"

| arrriadna a răspuns:

Salut. Imi pare rau ca nu e ce vrei sa auzi, dar cred ca va trebui sa faci multa treaba in casa, sa iei note excelente un semestru intreg si sa nu ai alte pretentii vreo 3 luni ca sa iti convingi parintii sa cumpere ceva atat de urat!
Stiu ca tu "vrei", dar te-ai intrebat de ce anume vrei? Nu avantajeaza fizic o femeie deloc! "Scurteaza" picioarele, ascund orice frumusete a fundului, nu te lasa sa faci pasul mare si sa stai "turceste" daca vrei asta... De ce sa vrei?
Desigur, faci cum vrei, dar din toate "turbaciunile modei" astia mi se par pur si simplu Horror. Foarte ciudati si nu inteleg de ce au lansat pe piata un produs care uratzeste. (inca unu-, la fel se intampla si cu aia cu talia f scurta- cand vad funduri turtite si sunci peste betelie ma scutur!)
Eu rad cu barbate-meu cand mai vedem cate o fata in asa ceva, spunand ca arata ca "Ana cu pampersul plin de pipi" (Ana are 2 ani si tot nu arata in halul ala).

| Nu conteaza a răspuns:

Pai verisoara mea si a luat si mi a zis ca e insuportabil mergi cracanata si iti cad thinking

| BeT a răspuns:

@Deniiii, daca tu esti cel din poza eu iti spun ca nu iti vor sta bine blugii aia fara"cuur". Esti un barbat fain asa ca imbracate ca un barbat normal.

| BeT a răspuns:

Woooow, am dat-o de "gard"-daca esti fata atunci este si mai groaznic.

| multimoak a răspuns:

Nu conteaza opinia noastra. Important este sa te simti bine in ei si sa te mandresti cu ei. Gandeste-te ca abia i-ai cumparat si i-ai pus in sifonier: ce faci? Ii pui pe tine si te oglindesto toata ziua, suni toata fratia sa te lauzi cu ei, abia astepti sa iesi cu ei pe strada? Daca da, inseamna ca-ti plac foarte mult si nimic nu te va opri sa-i cumperi...Nici macar raspunsul anti blugi cu tur lasat al tuturor utilizatorilor TPU.
Daca eram in locul tau eram la magazin la ora asta happy

| bblock69 a răspuns:

Pai daca iti plac...cumpara-i!
Ce mai stai pe ganduri?

| cucalic a răspuns:

Aoleuuuuu fataaaaaaaaastarlaughing

| natalya a răspuns:

Imi plac dar cei pana si cu turul lasat:X

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie una nu imi plac baietii care poarta asemenea tampeniilaughing Blugii normali ce au?thinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Aoleuuuuu:O si mai rauuu:-W Poi nu este pacat mai fta sa-ti acoperi formele cu blugii aia atat de "iac"?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is faaaaaaaaaaini, atata timpt cat is stransi asa pe picior si au doar turu lasat, is superbi!love struck Faiiinn, hai mai unpic si i-ai convinslaughing.

Sa fi iubita`!:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu. nop sont d loc. numah ca trebuie sa fii inalta ca sa iti stea bine smug
sh zile parintilor tai ca is foarte frumosi sh ca is niste blugi obisnuiti numah ca au turu jos big grin.:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ii adorrrlove struck si la baieti si la fete... a o multime de blugi cu tur...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Mie mi se par foarte ok. vreau sa-mi iau si eu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dca vrei si tie iti plac cumpara o pereche. Nu mai iti pasa atata de mult de gura lumii. Fi tu insatiwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sooont superlove struck... Mie imi plac mltlove struck!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hmmmmm...si eu mi am luat o perche de blugii cu turu lasat sunt super, cu toate ca ai mei nu au vrut.Si ai grija trebuie sa ti stea si bine, daca nu renunta.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ce ma dispera astia care zic ca sunt urati happy de parca ar fi ei mari designeri si ar avea ei experienta in acest domentiu!

Eu sunt baiat si port asa ceva...gusturile nu se discuta!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pentru fete mi se pare o panarama.cum a zis cineva mai sus: iti ascunzi formele. la baieti merg perfect. eu sunt baiat si doar blugi cu turul lasat portbatting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Is foarte fain:X
ii ador:X
si eu imi dorsc de mult o prechiebig grin
dar nu pre am posibilitatea

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sut super

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

@ Nu conteaza("Pai verisoara mea si a luat si mi a zis ca e insuportabil mergi cracanata si iti cad")- ce chestie, eu am cateva perechi si nu merg nici cracanat nici cu blugii in mainihappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sant cei mai tari blugi nu mai sta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bahhh oameni buni, daca voua va plac blugii stramti, blugii care va intra in cur sau cei normali, nu trebuie sa faceti misto de aia la care le plac blugii cu turul lasatSi nu trebuie sa fii muschiulos, cu tatuaje sau nust ce, si eu port blugi la fel si nu ma intereseaza de gura altora.FIECARE ISI EXPRIMA PROPRIUL STIL!