| DiiXdii a întrebat:

Heeei TPU! Stiti cumva alte jocuri asemanatoare cu 7 minute in Rai? FUNDAA :*

3 răspunsuri:
| Păpușikaaa1 a răspuns:

Puteți juca și butîlcutza tot este un joc foarte înteresant..tot se sărute sau se spun vorbe frumoase. fundăă?tongue

| DiiXdii explică (pentru Păpușikaaa1):

N-am auzit in viata mea de jocul asta laughing) cum se joaca puppy dog eyes?

| Păpușikaaa1 a răspuns (pentru DiiXdii):

Vă așezați mai mults în cerc și luatsi o butîlcutssă.și fiecare învîrte cîte odată. învîrte primul de exemplu dacă cade cu gura la un băiat îl sărută pe buze dar dacă cade la o fată pe obraz