| ecristinamc a întrebat:

Heeeihappy
Urmeaza sa plec in vacanta la Sovata, dar am tren pana in Sighisoara.Am inteles ca de acolo vom lua un microbuz pana in statiune, unde vom ajunge cam intr-o ora si un sfert.Am inteles si ca sunt 69 km,dar nu gasesc nicaieri pe net preturile microbuzelor,de unde se pot lua,daca se gasesc aproape de gara, la ce ora pleaca etc.
E cineva din Sighisoara care ma poate ajuta? Va rooog mult.Plec peste 2 saptamani deci timp am.
Merci:*

1 răspuns:
| xtembix a răspuns:

Cauta aici http://www.autogari.ro/ poate gasesti;)