| NebunaTha a întrebat:

Heeeiibatting eyelashes Am vazut la o persoana cand intra pe googla ii apare o poza pe fundal si nu mai scria google simplu si mi-a zis ca are cont pe google am incercat sa-mi fac si eu dar nu imi apare nimic sa-mi schimb fundalu sad Va rog imi spuneti si mie cum? big grin Fundaa love struck

4 răspunsuri:
| NebunaTha explică:

Dar nu imi scrie nimic joc cu ''Schimbati imeinea de fundal' straight face

| floriilegale a răspuns:

Pai cand inri pe google mai jos intr-un cot scrie "schimbati imaginea de fundal" dai clik si acolo apr niste casete si mai jos scrie " nu aveti cont pe google? creati un cont chiar acum" si dupa completesi casetele si gata sper ca te-am ajutat bafta

| floriilegale a răspuns:

In coltul din stanga

| Fundita a răspuns:

Heiii,si eu am cont pe google si mi-am schimbat fundalul. Uita-te undeva jos in colt scrie ''Schimbati imeinea de fundal''.Dai acolo si iti arata ei o galerie de poze, dar poti sa iti pui si tu poze de pe pc-ul tau. Fundaa? big grin