| DeniiMeow a întrebat:

Heeelp me please! Buna tuturor,. sa incep.in primul rand voi avea un test la fizica si nu am invatat nimic( pur si simplu nu am avut chef, bine nu numai eu, app toti colegii)Credeti ca va merge?, doamna este de obicei dragutaCATEODATA amuzanta dar nu stiu. voi ce ziceti? Sau daca nu ce sfaturi imi dati trebuie sa inv pana maine la 11 5 lectii?

Răspuns Câştigător
| vyrus3l a răspuns:

Nu are rost. Oricum nu o sa inveti nimic.
Ati putea sa mergeti cu o scuza foarte buna la Doamna profesoara.
La mine in clasa merge intotdeauna tongue

3 răspunsuri:
| diana a răspuns:

O fi doamna draguta dar cred ca se va supara daca nu invatati pentru test.
Daca nu crezi ca poti invata 5 lectii(desi nu este deloc imposibil), macar citeste-le. Poate reti ceva.

| stefangeles a răspuns:

Invata si nu lasa pe poimarti ce poti face azi adica sa inveti din timp...

| chivas21 a răspuns:

laughing)))) Iar intrebari postat la vrajeala si fara sens! Azi am stat majoritatea timpului pe TPU, numai intrebari de 2bani, n`am avut la ce raspunde! ce intrebare...