| EmmaDMX a întrebat:

Heeey,TPU! happy
Voi ce faceti cand va simtiti tristi? Eu am din ce in ce mai des aceste momente si vreau sa scap de ele...

Răspuns Câştigător
| Lαrisα a răspuns:

Eu asa ma simt acum. sad Deci, cand ma simt trista, incerc sa fac diferite lucruri ca sa uit (sa ascult muzica, sa citesc, sa ma uit la anime-uri, si chiar sa stau pe TPU si sa ii ajut pe altii happy ). Nu te gandi la lucrurile care te fac sa te simti trista. Eu cu cat ma gandesc mai mult, cu atat ma simt mai rau. Fa ceva ce iti place, in loc sa fii trista, stai cu prietenii, vorbeste cu cineva.
Be happy! happy

11 răspunsuri:
| Medema a răspuns:

Meditez asupra celor ce m-au facut sa ajung asa, asupra lucrurilor facute recent

| vocea a răspuns:

Ascult muzica, fac sport, poti vorbi cu prietenii succes frumoaso

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Impusc Alieni in Halo (CE): eu îi împusc, ei chițăie. Funcționează perfect pentru mine, sunt 98% șanse să te pufnească râsul. Eu mă lupt cu depresiile 24/24, deci la mine funcționează, bineânțeles recomand și restul activităților amuzante, un prieten simpatic și haios prinde bine în astfel de momente.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Imi plang de mila pana-mi trece.

| ShadoWCrist a răspuns:

Ascult muzica, mananc chipsuri laughing si ma uit la filme.

| Nejmoq a răspuns:

Ascult Skillet sau ma uit la South Park. :3

| KRISTINAxo a răspuns:

Ascult muzica [ dar nu muzica trista ], ies la o plimbare, ma uit la un film, ma uit la televizor dar nu ma gandesc la motivul de ce sunt trista ca devin si mai trista. De multe ori imi place sa stau pe afara la aer. Mie imi plac si animalele si pur si simplu ma jos cu catelul meu laughing sau cu pisica sau ma uit la poze cu animale, citesc chestii pozitive, povesti, pilde vreau sa zic. Sper ca am ajutat. Stay happy

| GreyRose a răspuns:

Ma joc Solitaire. ^^

| RamCharan11 a răspuns:

Cred ca cel mai mult ascult muzica, si pur si simplu imi trece.

| grechita a răspuns:

Eu,ma gandesc un pic la tot ce s-a intamplat si incerc sa ma incurajez, pot sa zic ca si eu trec acum printr-o situatie nasoala si ma face tare trista.Asa ca ma gandesc la tot. Daca nu reusesc o sun pe prietena mea cea mai buna ca sa iesim undeva sa vb despre ce ma doare.Prietenul cel mai bun mereu te ajuta iti garantez, ai incredere.

| Pawraw a răspuns:

Ascuti muzica, joci Gta si dai cu masina peste toti rolling on the floor), Iesi pe afara cu prietenii, mananca inghetata sau ciocolata, scrie-ti sentimentele intr-un jurnal, joaca-te pe tel.