| Flöricicä a întrebat:

Heei. Buna TPU`.

As vrea sa ma ajutati. Indata se apropie ziua celei mai bune prietene ale mele. I-am luat deja cadoul si as vrea sa scriu cateva versuri sau citate frumoase despre prietenie`pe o felicitare. Ma puteti ajuta cumva` Fuditzaaa`

3 răspunsuri:
| hellokitty_1136 a răspuns:

Foarte frumos.:*
Firul alb cu firul rosu
Impletit cu gingasie
Vor sa lege si mai mult
SCUMPA NOASTRA PRIETENIE

| Minnie_8695 a răspuns:

Cel mai frumos ar fi sa ii scrii niste versuri din melodia "nane-prietenie adevarata" care crezi tu ca vi se potrivesclove struck BAFTA!

| didiana10 a răspuns:

Prietenia, este un cadou pretios,
Dar niciodata fara rost.
Cine are prieteni are si dusmani.
Prietenia nu se cumpara cu bani,
Ci cu respect, ajutor si nu in ultimul rand,
Cu admiratie.
Prietenia este o sfoara care nu se va rupe cand vei ajuta un prieten,
Care se va rupe cand vei barfi un prieten.
Este sfoara subtire care se rupe usor,
Dar se ingroasa greu.