| Helenna a întrebat:

Heiii. Peste 2 zile este ziua celei mai bune prietene ale mele. As vrea sa-i fac o felicitare frumoasa si sa-i scriu un mesaj, o urare frumoasa. Imi puteti spune ceva frumos care sa ii placa mult. ce as putea sa-i scriu? Nu conteaza daca e de pe net sau daca l-ati compus voi. Funda!

1 răspuns:
| AnneeAnnee a răspuns:

Trandafirii pe care i-ai adunat in cununa vietii tale, lasa-i astazi sa se impleteasca intr-un buchet al implinirii. Fie ca florile iubirii sa-ti impodobeasca viata si sa-ti vezi implinite toate dorintele: sa calci mereu pe trandafiri, pe flori nemuritoare, sa ai in ochii tai priviri ca razele de soare, sa ai o viata ca-n povesti, cu vise implinite, sa darui celui ce iubesti doar clipe fericite… La Mulţi Ani!smug