| Șeerbi a întrebat:

Heei TPU, aveti idee cam cat costa Sims 3?, si la ce magazine s`ar gasi? mersi happy, funda

2 răspunsuri:
| goodofwar09 a răspuns:

Pai costa cam 1 milion jumate 2 si se gaseste in toate molurile polus iulius. in cluj oradea Bucuresti.

| Necuu a răspuns:

Daca vrei til pot instala eu gratis.Si nu mai placesti nici un banwinking. Id-ul meu cr. spec Daca vrei anuntama. Funda happy

Este scump daca il cumperi 150-200 lei, nu se merita.Mai bine il descarci si til instalezi gratis. Daca vrei ma anunti. Funda happy