| aaaalexa a întrebat:

Heei! Voi ce faceti cand iesiti afara cu prieteniihappy?

6 răspunsuri:
| ஐIForgotMyNameஐ a răspuns:

Ne jucam, discutam sau ne batem joc de oameni la telefonwinking

| dianaaaaax a răspuns:

Mă plimb, fac poze, mai vorbim de aia de ăla.mă plimb cu rolele, bicicleta.big grin

| CrisaALEXANDRA a răspuns:

Pai ...noi ne jucam cu mingea, pe strada sau stam al discutii pana tarziu! happy Funda?

| Vintila_Raluca_Andreea_1997 a răspuns:

Pai stam si barfim, mai spunem ce ni s-a mai intamplat in timpul saptamanii sau pur si simplu gasim un loc frumos unde sa stam si vb; sau iesim cu rolele... cu bicicleta

| Catalina_Laura_1995 a răspuns:

De obicei cand ies afara cu prietenii, merg la un suc, daca nu am bani, mergem la cineva acasa si jucam remi sau table. Daca nu sti sa joci sau daca nu ai, mergeti in fata blocului sau in curte de ex si spune-ti bancuri sau ghicitori. Daca nu, mergeti la cumparaturi. Sper ca te-am ajutatkiss

| miruna99 a răspuns:

Iesim la suc sau ne plimbam prin parc sau mergem la shoping