| AlaskaYoung17 a întrebat:

Heei
Vreau sa ma reapuc de facut video-uri pentru YouTube, dar nu am un dslr. Tinand cont ca inainte aveam cam 5000 de abonati, ar merita sa ma reapuc?

7 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu iti sugerez sa o faci. Nu ai nimic de pierdut; este relaxare si distractie. Iti trebuie doar un content adecvat si atragator, cat despre un DSLR iti poti cumpara unul mai ieftin daca nu vrei sa dai bani! Pentru editat iti recomand sa inveti Adobe Premiere Pro CC & Adobe Photoshop CC. La asta te-as putea ajuta si eu. Skype: tom. aaron69.

| CatalinVictor1985 a răspuns:

E concurenta mai mare acum sunt multi terminati care fac video dar daca vrei sa investesti niste bani incearca si daca nu tine macar vinzi dslr-ul sa mai recuperezi din bani

| AlaskaYoung17 explică (pentru CatalinVictor1985):

What. Youtube-ul este o comunitate. Nu e vorba de concurenta.

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru AlaskaYoung17):

Ma refer la cei care fac filmulete pentru prrofit. Au aparut tot felul de terminati cu filmulete de rahat si incearca sa faca bani ca lumea nu stie cat de varza sunt acele filmulete. Daca Alaska avea 5000 de abonati e clar ca stia sa faca mult mai bine decat amatorii aia de doi bani. Deci la faza asta e clar concurenta ca te bati cu amatorii aia pe ciolan

| CatalinVictor1985 a răspuns (pentru CatalinVictor1985):

Adica tu. nu am vazut ca erai chiar tu care ai pus intrebarea

| presus a răspuns:

Daca nu intri cu ceva original, n-ai sanse sa cresti numarul de abonati. Sunt multi care fac chestia asta, unii investesc bani si nu sunt cine stie ce. Bafta oricum!

| Horologer a răspuns:

Eu zic ca ar merita, daca aveai feedback bun inainte o sa ai si acum. Daca se poate sa lasi si canalul tau, voi fi un abonat nou.Succes si sper sa o faci ca un hobby, cel putin pana cresti in subs.