| Here4u a întrebat:

Heeiii! Am si eu o problema. Vreau sa imi schimb numele la FaceBook. Am incercat acolo la "Setarile contului", dar nu merge.Imi da toate numele care le-am avut pana acum. Cum sa il schimb? Va rog mult sa ma ajutati! O sa va dau si acum funda, si daca imi mai raspundeti la intrebari!:*Multumesc Mult si va rog sa ma ajutati!winking

3 răspunsuri:
| Bitzy a răspuns:

Bună! Îți poți schimba numele aproximativ de 4 ori pe facebook.

| Veme a răspuns:

Intrucat ai schimbat de prea multe ori numele cei de la Facebook nu-ti mai permit alta schimbare de nume decat daca le dai un mail, fac ei schimbarea si este ultima schimbare de nume la care ai dreptul pe acel cont.

http://www.facebook.com/help/search/?q=change+name

| Allexe a răspuns (pentru Veme):

Si cum pot trimite mail-ul acela catre ei?