| Fatanumarul1 a întrebat:

Heeiii TPU! Daca o persoana mi-a dat block pe facebook,iar acum ma vrea din nou la prieteni, dar nu ma gaseste la cautare.Ce putem face? puppy dog eyes puppy dog eyes

Răspuns Câştigător
| Razvanp69 a răspuns:

Intrii in setari-> block-> selectezi persoana si ii dai unblockwinking si gata

5 răspunsuri:
| Broadband a răspuns:

Setari de confidentialitate-blocare si iti apare lista cu aia blocati.dai pe deblocheaza happy

| Thunderstruck a răspuns:

Wtf? Nu te gaseste acolo cand iti scrie numele? Pai ma tata, gandeste putin, daca ti-a dat block, automat nu-ti mai poate vedea profilul, si nici tu pe-al ei, trebuie mai intai sa te scoata de la block. Daca nici asa ii dai frumos link-ul de la facebook-ul tau si gata.Ce mama naibii?

| Fatanumarul1 explică:

Fundaaa! happy

| MiaAtasiei a răspuns:

Mergi la presoana blocate si deblocezi acea persoana si apoi o adaugi ca prieten

| Floriinutza11 a răspuns:

Ai in romana sau in Engleza sa pot sa iti explic happy