| danaandreea99 a întrebat:

Nu ştiu de ce nu mai merge sa adaug o anumită persoană la prieteni pe Facebook. O fi din cauză ca ne am tot dat block in mod repetat?

2 răspunsuri:
floresdemayo
| floresdemayo a răspuns:

Dar ce scrie, când vrei să o adaugi? Îți apare "Adaugă", când intri la profilul ei? Poate a atins numărul limită de prieteni.
Că v-ați dat în mod repetat block/unblock nu e un motiv, decât dacă unul din voi a trimis prea multe cereri de prietenie, caz în care această 'acțiune' e suspendată temporar. Spune-i să îți trimită ea, dacă tu nu-i poți trimite.

| OldSoul a răspuns:

Pentru ca i-ai dat cere de prietenia iar persoana respectiva a respinso, motiv pentru care acum nu-ti mai apare acel buton.