| CrYnA_8813 a întrebat:

Heey! Am nevoie urgent de ajutorul vostru...imi puteti da exemple de jocuri cum ra fi asta:
EX:cat la %?
partenerul de joc:Cat la suta iti place sa asculti muzica?
partenerul de joc:100%
cat la suta iti place sa dormi? dau fundabig grin
si tot asa...va rooog ajutati-ma urgent!

Răspuns Câştigător
| NoGames a răspuns:

Nu mai stiu exact cum se numeste dar suna cam asa:
X: daca intr-o cladire in flacari s-ar afla iubita si mama ta (ca exemplu) pe cine ai salva?
iar celalalt trebuie sa aleaga...
sau mai era..."ai tupeul sa..."
Ex: X: Ai tupeu sa...te arunci de...nu stiu unde (gasesti tu ceva, da' nu ceva ff riscant laughing)
Y: DA!/ Nu! (daca zice "da" trebuie sa faca ce a zis, iar daca zice "nu" trebuie sa iti raspunda sincer la o intrebare. Daca il intrebi ceva si stii sigur ca e gresit sau a mintit atunci ii dau o provocare, dar nu exageratahee hee )
in mare e un fel de adevar sau provocare tongue