| Zupilici a întrebat:

Heey! happy Voua ce va place mai mult pe un site sa urmariti? o categorie cu filmulete funny, stiri, bancuri, filme noi, muzica noua, jocuri noi, o rubrica in care sa va manifestati aprecierea fata de o vedeta, zodii? mai dati si voi exemplewinking

Multumesc ca a-ti acordat putin din timpul vostru pentru citirea acestui mesaj! big grin

4 răspunsuri:
| Azµre a răspuns:

Știri! Și Modele!

| Zupilici explică (pentru Azµre):

Ce fel de modele?happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună!
Ştiri,bancuri,filme,muzică,jocurinu prea că nu mă prea joc şi cam atât.
O mare parte o petrec aici pe TPU mai mult.
Te pup!

| Zupilici explică:

Mersii mult laughing esti bestial daca vreau vreodata sa fac un site deochiat te voi anunta laughing) ceea ce nu e posibil prea curand sau niciodatawinking