| Stratan_Emilia_1996 a întrebat:

Heey...Buna. Se apropie vacanta de toamna cea de 2 zile. As vrea sa plec in sat la bunei, dar din pacate nu ii am. Sugerati-mi idei ce sa fac in vacanta!

Răspuns Câştigător
| Peridava a răspuns:

Du-te la alti batrini pe care ii cunosti. Pot fi rude sau nu.
Chiar si la un camin de batrini daca te duci 2 ore (nu doua zile) e foarte bine.

1 răspuns:
| InVisible99 a răspuns:

Doar doua zile? fa ce-ti place citeste, vizioneaza seriale daca esti genul care nu iese din casa pana nu termina serialul laughing sau impreuna cu prietenii/familia hotarati sa plecati intr-o mica excursie