| silvipisicutza a întrebat:

Heey, TPU! Voi ce faceti in vacanta asta? Imi puteti da niste idei ca sa nu ma plictisesc?

2 răspunsuri:
| Gogu06 a răspuns:

Munceste sau relaxeaza-te doar, uita-te la filme, dormi, mergi la plaja, iesi cu prietenii, stai pe TPU, facebook, apuca-te sa inveti ceva nou si util pentru tine, citeste carti, reviste, fa-ti un blog, fa-ti alti prieteni, mergi in excursii si nu rata nici o ocazie sa faci ceva nou.

| emolica42 a răspuns:

Poti pleca undeva unde nu ai mai fost; sa faci maratoane de filme/seriale; sa desenezi si sa pictezi cat mai multe tablouri; iesiri cu prietenii sau pur si simplu sa citestiwinkingfiind vacanta vei face ce consideri tu ca ai chef in momentul ala; bucura-te de timp liber cat inca il mai ai pentru ca timpul poate trece super repede deci nu uita sa-ti iei din timp cele necesare pentru noul an de studiuwinking vacanta placutawinking