| Denisaa a întrebat:

Heey'.
Cine imi da si mie statusuri sau descrieri pentru poze[pentru hi5big grin].
Gen : Nu ´ conteaza ´ cat ma iubesti! Atata tmp cat te prefaci :]!
Stii ca lumea vorbestewinking! Nu te agita oh go on! Fiindca multe si-ar dori personalitatea tabatting eyelashes"

sau Vara' :] asta s-a dus'!:*
>Multubig grin

Răspuns Câştigător
| Djlsghtnquuw a răspuns:

-El pleaca, culorile incep sa devina gri.Fiecare moment pretios acum e sters
-Ma prind de mana ta, te aduc in lumea mea love struck
-Cat as vrea sa stiu azi ce n-am vrut sa stiu ieri
-Trec toate, asa se spune, insa nimic nu trece fara sa lase urme
- As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…
-Am vrut sa uit tot ce a durut, sa intorc pagina si sa spun "a trecut"nu`mi pasa ce a fost candva, alta sunt acum, si alta e viata mea
-E de ajuns sa am incredere in mine. In ce pot sa fac ca sa fie bine. Poate intr-o zi iti vei aminti. Ca am avut grija de tine, macar o zi.
-Tell me where is the love. Or I belived in a lie? Tell me what do you feel when you look in my eyes
-All this time in love with you was cry
-E greu sa iubesti si sa nu fii iubit.Sa arunci in trecut tot ce ai simtit.straight face
-Nu credeam ca'mi va fi rau.am fost noi.acum sunt eu
-Cand 2 oameni se iubesc cu adevarat. Fac tot posibilul sa uite ce s-a intamplatlove struck
-Unul dintre cele mai grele lucruri in viata este sa ai cuvinte in inima, pe care nu le poti pronunta;(
-Impartim aceleasi ganduri, dar nu si aceleasi vise happy
-Stii ce-i frumos? Nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-Desi traim si luptam impreuna, fiecare moare singur
-Ai fost cu mine, cu mine ai tras mereu. Si aici nu ma refer la bine, ma refer la greu!
-Mereu cu zambetul pe buze. Nu se streseaza. Nu prea o intereseaza ce urmeaza
-Cel ce ieri nu te-a iubit.nu te va iubi nici azi.
-E felul tau de a fi, sa ma faci sa te iert mereu!
-Si cand ne`o fi mai rau! sa ne mearga asa de bine
-Si chiar iti multumesc. Ca m-ai facut sa vad ca nu esti ce-mi doresc!
-Eu raman cu amintirea ta, iar tu cu zambetul meu
-Stiu ca ii datorez atat de multe, Ca uneori imi schimba viata`n cateva secunde
-Nu stii, te-nvatam. Nu vrei, te obligam
-Daca tot te schimbi, schimba`te cum erai la inceput!
-As vrea sa fiu cum o sa fiu asa ca lasati-ma sa traiesc asa cum stiu Lasati-ma sa fac si bune si rele ca sa stiu macar ca sunt greselile mele
-Iubesc oamenii incepand cu mine love struck
-Nimic nu se uita! Totul se simte!
-Nimeni nu poate sa ma acuze ca iti provoc zambetul pe buze
-Imi spui ca ma iubesti asa cum sunt.hee hee sincer. te-as iubi si eu din cand in cand
-Te mai astept o zi sau poate doua si daca vii ma fac ca ploua
-Prefa-te ca esti trist si…. bucura-te de viata!
-Nu conteaza distanta, cat conteaza ce simtim!
-Nu conteaza cât ai, ci cu cine împarti
-Urasc sa te vad plangand.Zambetul tau e o minciuna frumoasa
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te mai pot tine langa mine
-Iubim fara sa stim ce e iubirea, iar atunci cand stim nu mai reusim sa iubim
-Let me feel your love
-Aici sunt si voi ramane numai pentru tine
-Si ma intreb, de ce nu au niciun rost regretele sad
-Uneori ti-ai dori sa fie doar cum a fost candva
-Azi e ziua de maine pentru care iti faceai probleme ieri
-E doar o fata normala, sunt zile in care parul nu`i sta bine, zile in care poate se comporta banal, dar cele mai multe zile sunt cele in care arata extraordinarbatting eyelashes
-Zambesc pentru momentele frumoase, zambesc pentru ca iubesc, zambesc pentru cei ce imi ofera un alt zambet!
-Dor te tot ce am pierdut! Dor de clipele frumoase! Atat de dor imi e de trecut!
-Just gonna stand there and hear me cry? Well that's alright because I love the way you lie.
-Nu`i nimic. Te iubesc!
-If you cry, I`ll be fine
-Spune`ti`mi voi secrete noi.Chiar crezi ca-mi pasa?raised eyebrows
-Ai o lume a ta. Caut`o. Eu am gasit`o
-Dincolo de orice. e speranta
-I love the way you smile
-I want to be a part of something I don`t knouw
-Ramai aici.Nu ma intreba ce simt
-I care about you. I care about me, no more worry.Yes,i-am able to be free
-Hei tu ce iti doresti, de ce imi zambesti cand te uiti la mine?
-Stii ce e frumos? nici macar nu stiu daca am vorbit serios
-In fine.ar fi bine sa zambesti doar pentru mine
-Vreau sa ne fie bine, dar simt ca nu te pot tine langa mine
-Spun tot ce`mi da prin cap, chiar si cand ai vrea sa tac
-I'm very sorry for not saying " i love you"
-Decat sa spun ceva gresit, mai bine nu mai spun nimic
-Your love is for free!
-I`ve got love and many reason to love
-Ia cu tine numai slipu` hai sa numaram nisipu`
-Si spune`mi. ma iubesti mai mult ca ieri?
-Tacerea a raspuns in locul tau straight face
-Alearga`mi in minte si rataceste`te in suflet
-Nu sunt singura in ploaie si vant, am cei mai buni prieteni de pe pamant!
-I need you here with me. Cause music makes me free love struck
-Totul pare absurd si la fel sad
-Iubesc din nou, zambesc din nou.Este ceea ce conteaza happy
-Nu o lasa sa plece, tu o iubesti si ea te iubeste love struck
-Eu raman cu amintirea ta iar tu cu zambetul meu love struck
-Sunt doar niste cuvinte ce imi aduc aminte de ceea ce spuneai cand ne-am cunoscut.Si inca alte cuvinte care imi intra-n minte cand cu tine sunt si imi place sa le aud
-Like fire and rain, you can drive me insane!
-Te iubesc.Incerc sa te uit, e greu!
-Zeci de gesturi, mii de vorbe. Orice ai face vei ramane in sufletul meu
-suferi? Nu`mi pasaoh go on
-Învata si din greselile altora, caci nu vei avea timp sa le faci tu pe toate happy
-I need you on and on and on in my life happy
-If you love somebody, let them go. If they come back, they were always yours. If they don't, they never were
-You are my sun where there`s no light Make it rise, alright smug
-Pump it up, you can’t stop ‘Cause it feels like an overdose smug
-Tu esti armonia versului ce-l cant.Si nu te-as schimba nici cand.
-Viata fara dragoste, an fara vara
-To love someone is to see a miracle invisible to others.
-Let the sunrise straight into your eyes love struck
-I can take you high love struck
-Uite ca pot si fara tine!
-I'm lovin' it!
-O mie de cuvinte nu-mi ajung sa-ti spun ce simt
-Iar el mereu va spune : tu m`ai inselat. Iar eu voi raspunde, tu m`ai provocat!
-Cu toate ca a trecut.langa tine am invatat sa zambesc unui nou inceput
-Nu e un vis si nicio fantezie E ceea ce se numeste copilarie:X
-Urat, da` bun rau love struck
-Si cu toate astea. tu stii cel mai bine ca orice ar face, tot la tine vine
-Nu mai iert minciuni, nu mai cred in cuvinte si privesc doar inainte.
-Daca pentru un moment ai crezut ca o vei distruge, uite-o dupa putin timp : zambeste si e dulce.
-Vrei sa ma schimbi? Schimba-te tu primul, tu esti doar personajul, eu fac tot filmul.batting eyelashes
-Spune-mi cand te doare. Si o sa te anunt cand o sa inceapa sa-mi pese.:*
-Hai invata sa treci peste, viata nu e o poveste. Cand destinu-ti joaca feste, nu trebuie sa plangi, zambeste!happy
-Poate m-am schimbat sau poate doar m-am saturat.straight face
-Chiar nu e treaba ta!
-In sufletul ei te iubea, dar nu iti spunea.
-Nu am chef de tine, e chiar asa de greu de priceput?raised eyebrows
- Iti spun pentru a mia oara, fiecare zi cu tine este extrordinara
- uneori iti spune ca te vrea. uneori iti spune alceva uneori e mai bine asa. sa mergi mai departe sa lasi totul in urma ta
- Pot zambi si fara tine!
- Do you feel my love for you, makes you happy sets you free?

2 răspunsuri:
| marya a răspuns:

De multe ori in viata, omul se poate insela.si de fiecare data se intreaba de ce?! raspunsul vine dupa ce va realizat ca, dupa suferinta si lupta cu sine, a devenit mai puternic…a invatat sa discearna ce nu a fost bun intr-o prietenie sau relatie...

Condoleante. iti spun condoleante ca bun venit, fii pregatit.trage o linie si spune pentru ce ai trait…asta e…viata nu iarta, iar tu nu ai de ales…cand iti e scris sa te duci…te duci…si vei ramane doar cel/cea ce a fost…CAPCANELE VIETII SUNT INEVITABILE…CINE STIE POATE DUPA MASSU ASTA. O SA MA CALCE VREO MASINA NEAGRA…

DARUIRE DE SINE:SA FII UNA CU CELALALT…SA II VEZI FERICIREA PE CHIP CAND SUNTETI PENTRU EL VOI INSIVA IUBIREA…

MARETIA IUBIRII consta in a fi alaturi, cand celalalt sufera...cand ii arati cat de mult conteaza pentru tine, MAI MULT CA VIATA PROPRIE…nu in trairea propriilor ambitii!

Sa poti sa crezi.Cand unii te insala.Sa te ridici.Cand altii te doboara.Sa poti pastraCand altii vor sa te alunge Sa razi chiar daca sufletul iti plangeSi cald ramai.Chiar daca afara ninge…. Aceasta-i arta DE A INVINGE!

Dragostea se naste cu un suras, creste cu un sarut si se termina cu o lacrimaA mea s-a nascut, a crescut si s-a terminat

Nu iti fie teama, in dragoste se merge la risc. Depinde de noroc! Arata - ti sentimentele cat esti in viata pentru ca dincolo de moarte poate fi prea tarziu!

A iubi un om inseamna sa-ti exprimi spontan iubirea prin gesturi si zambete, mangaieri ferme si delicate, imbratisari pline de viata, saruturi, folosind cuvinte simple si sincere. Inseamna sa-l faci sa stie cat de mult il apreciezi pentru ceea ce este.

Cine poate pune frau indragostitilor si sa dea legi? Cand iubesti puternic, gasesti intotdeauna ceva nou in persoana iubita.
Stau, ma gandesc, ma uit pe fereastra, plang, rad, mananc, dorm, ma gandesc la el, sufar

| KatherineSparks a răspuns:

Daca vrei din astea cauta prin versurile melodiilor care iti plac cel mai mult.
Macar ar avea mai mult sens decat ce ai scris tu acolo... sad
Site-uri de socializare: Twitter. Facebook.
HI5-ul S-A INVECHIT. A fost acaparat de specimene... sad Succes.