| BubuuLinna a întrebat:

Heey! ceva statusuri de buni prietenibatting eyelashes multu.:X dau fundita :X:*

Răspuns Câştigător
| Deniiiiiiiiii15 a răspuns:

• Si poti sa`mi iei ce vrei • Cand am langa mine toti prietenii mei •

N`am averi, Am doar prieteni care suna, Sa`mi spuna : ''Ai grija de tine, te pup, noapte buna!"; x

•Problema ta?! E si problema mea! • Dai tu de belea?! Dau si eu de belea! • Tu esti prietena mea

2 răspunsuri:
| Deniiiiiiiiii15 a răspuns:

•Problema ta?! E si problema mea! • Dai tu de belea?! Dau si eu de belea! • Tu esti prietena mea

| Deniiiiiiiiii15 a răspuns:

Nustiu de ce nu apar toate.sad