| xPikaChux a întrebat:

HEEY! Peste 3 saptamani incepe scoalalaughing.Ce reactie aveti? Voi va doriti sa inceapa scoala?

20 răspunsuri:
| DEBrown a răspuns:

Sincer, da.

| positivity a răspuns:

Am o reacţie WTF?!
Ce-am făcut vara asta?
Cum de am lăsat timpul să treacă atât de repede, nefăcând nimic?
Ei bine, se pare că trebuie să mă reapuc de învăţat. Şcoala de-abia aşteaptă să fie redeschisă.

| KellyGreen a răspuns:

Seri, serios?
Nu credeam ca mai avem asa de putin, sincer nu as avea nici o problema ca incepe, nu mai stau atata la calculator si de abia astept sa imi revad o prietena care a fost plecata in alta tara vara asta dar cand ma gandesc ca trebuie sa ma duc la pregatire la mate imi vine sa imi smulg parul din cap.

| BluishAngel a răspuns (pentru KellyGreen):

Te cred cu matematica laughing.

| YumiSukinanda a răspuns:

Intru intr-a 5 la gimnaziu si abia astept.

| little4angel a răspuns:

sad nu prea... dar mi-e dor de unii colegi cu care nu am putut sa ma vad in vacanta... oricum imi va fi dor sa lenevesc toata ziua big grin

| LarisaDragomir a răspuns:

Mi-e teama.Of, clasa a sasea vine si eu nu ma simt pregatita, nici temele nu le-am terminat.Mi-e groaza ca a trecut vacanta asa repede, eu ma simt tot in iulie.Nu se poate, e chiar ciudat.

| xPikaChux explică (pentru LarisaDragomir):

Si eu tot a sasea trechappy

| Flaviucu a răspuns:

Da, astept sa inceapa scoala pentru ca ma plictisesc toata ziua in casa si astept sa termin mai repede cu ea.

| Indestructible a răspuns:

Sincer, nu imi e deloc dor de scoala si nici de colegi. Mi-e foarte bine in vacanta.

| Mαdαliηα a răspuns:

Deh, de ce nu incepe mai devreme?, m-am plictisit de mor oh go on. Vreau sa inceapa! happy. Si nu-s vreo tocilara :-s. ci era sa raman corigenta rolling on the floor)... dar mno intru a9a. si numai am rabdare =p~

| Differentx13 a răspuns:

Hei.
Da, din păcate sad. Vacanța asta a trecut prea repede laughing, dar oarecum, îmi doresc să înceapă școala, abia aștept să îmi reîntâlnesc colegii.

| Alexandra7201 a răspuns:

Da, o sa inceapa scoala... Sincer nu sunt foarte incantata, dar imi lipsesc cativa dintre colegi. Tu, ce parere ai?

| Hector99 a răspuns:

Clar nu!

| TePupiic a răspuns:

Hey! Da, din pacate o sa inceapa in curandsad Si da, imi doresc sa inceapa!laughing Adica, (scuze de cacofonie) cand zic ca imi lipseste scoala, ma refer la colegi nu la scoala!straight face laughing

| YourCupidon a răspuns:

Sincer...da abia astept...yupyy anul asta trec la liceu si stiti cum se zice ca anii de liceu sunt cei mai frumosi.O sa am colegii noi, profesori noi, voi intalni noi iubiri si voi avea note mai proastelaughing

| Predatorgirlx a răspuns:

Nu...dar,cu scoala mergi inainte! Reactii? pai..stres si emotiihappy

| andra13maria99 a răspuns:

Eu vreau sa incep scoala...sa imi vad colegii si sa nu mai primesc atatea teme....totusi sunt si trista ca se termina vacanta.happy

| DropDeadDraklor a răspuns:

Nu >:C mor cand ma gandesc