| RaluuX a întrebat:

Ce parere aveti despre scoala? Adica despre faptul ca incepe mai repedesadcu 3 zile ar trebuie sa inceapa in 15 chiar daca este Luni mie una nu mi se pare corect...

Răspuns Câştigător
| inteligenta a răspuns:

Sall,parerea mea este ca nu este corect deloc, dar ce sa facem? mama este profesoara de informatica si mi-a zis ca incepe mai repede scoala deoarece 3 saptamana va dura vacanta de craciun si 2 saptamani vacanta de pasti, de aceea incepe mai repede scoala totusi mai bine ca s-a lungit vacanta de paste si cea de craciun pe mine asta ma bucura pacat ca nu pot (ei) sa prelungeasca vacanta cea mare cu macar 1 saptamana;((

7 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

Asta e, acum aveti ghinionul sa incepeti scoala mai repede. Da vina pe ministerul educatiei daca nu-ti convine.

IMPERIA
| IMPERIA a răspuns:

Serus @danielac97! Nu întotdeauna facem ceea ce ne place, nu trebuie să citim doar ce ne place, nu ne purtăm politicos cu persoane pe care le agreem pentru că ne place și lista poate continua- trebuie să respectăm niște reguli pentru a nu crea haos. Dar știi ce este paradoxal? Nimeni nu este stânjenit când se dau zile libere, când se anulează un curs sau când trebuie să participe de exemplu la un spectacol gratuit.
O zi cu zâmbet să ai!

| Broadband a răspuns:

Vorba lu ally96

vrei sa incepem la mijlocu saptamanii?

oricum la anul in septembrie va incepe pe 9

cine se mai duce ca eu termin anul asta a 12-a tongue

| inteligenta a răspuns:

Apropo funda please?

| AlexandraM776 a răspuns:

15 septembrie pica joi si e normal ca scoala sa inceapa luni
Ce vrei, sa inceapa la mijlocul saptamanii?

| Fayrix a răspuns:

Eu cred ca nici nu ar trebui sa existe scoala imi place dar nu asa de mult

| ElenaZamfi a răspuns:

Poi noi am terminat pe 18, daca nu ma insel, scoala.Si era normal sa incepem tot pe 18. Dar cei de la minister au ajuns la concluzia ca ar trebui marita vacanta de iarna.So.au luat o saptamana din cea de vara si aua daugat-o la cea de iarna si acum avem 3 saptamani de vacanta iarna.De craciun.happy
Sper ca te-am ajutat.