| MariuszSiAtat a întrebat:

Heey TPU! am si eu o mica intrebare ...eu am un telefon samsung galaxy mini s5570. si as vrea sa bag jocuri prin cablu usb dar nu merge am folosit si programul kies dar am sa bag doar muzica poze videoclipuri...etc cum bag jocuri?
cu android market as putea dar n-am net. funda +vot la cel mai bun rasp mss!

1 răspuns:
| kurinkita a răspuns:

Iti pui jocurile (mai bine zis, pachetele.apk) pe telefon, iar din telefon mergi cu file managerul lui (i.e.: File Manager, Astro File Manager, ES File Manager, sunt free pe market) unde ai pus jocurile si le instalezi. Deasemenea, e bine sa ai bifat in Settings -> Applications -> Unknown Sources, astfel nu ti le va instala.