| Betty_9264 a întrebat:

Heey TPU! Ce site'uri cu, chitari de vanzare stii? Noi sau s-h! Sper sa fie si la un pret rezonabil! Funda!. >big grin

5 răspunsuri:
| Blagandrey a răspuns:

Un magazin foarte bun online pe care il recomand este http://www.fly-music.ro/ de aici mi-am luat si eu chitara si daca ai noroc poate magazinul este in orasul tau si poti merge sa incerci chitara.

| Bianca123 a răspuns:

Magazinuldemuzica. com

| Anateea a răspuns:

Buna. daca esti interesata vand eu o chitara. e ca noua.si are si corzi de rezerva, acordor si altele.trimite-mi un mesaj pe privat daca esti interesata