| anonim_4396 a întrebat:

Ceva idei ce as putea face in vacanta, ca sa nu ma plictisesc?!

5 răspunsuri:
| BlueBird a răspuns:

Ce zici de citit laughing? Am incercat si e super laughingrolling on the floor. Pai ce spui daca te-ai uita la niste seriale thinking Iti recomand playful kiss big grin.

| Jigsaw a răspuns:

Iesi cu prietenii(ele),mergeti in parc,la un film, prin mall-uri, iesi cu iubitul tau, strand.nu mai stiu happy

| Yannaa a răspuns:

Cumpara-ti fimo sau polymer clay si apuca-te de "margelit" laughing chiar te tine ocupata sau uita-te la fringewinking

| DarkStarGW a răspuns:

Sa iesi cu prieteni da ti-o tragi cu prietenul sa joci baschet sau voley sau handball sauuuu sa gatesti jau ja joci cu mine un remi sau poker sau talbe sau yams sau septica sau holdem pe www.joci.ro

| pap3rclip a răspuns:

Să iesi din casa, sa vezi un film, sa faci o prajitura, sa faci bratari, sa citesti o carte sau carti de dragoste de pe www.wattpad.com, sa desenezi, sa scrii un jurnal, sa scrii o carte, sa vorbesti la telefon, sa te machiezi trasnit, sa folosesti mult fizativ in par, s iti faci unghiile cu model, sa faci rebusuri, sa te indragostesti, sa iubesti, sa sari in pat, sa scrii un blog, sa stai pe facebook, sa scrii cu markerul pe oglinzi, poate ar merge si putina curatenie, sa faci un colaj cu vedte, dar cred ca ar trebui sa te apuci si de teme. Funda?