| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ a întrebat:

Heey!happy...

Voua va place disney channel?
Mie da... ce mai rad cand ma uit acolobig grinhee hee

Răspuns Câştigător
| Butsilee a răspuns:

Daaa imi place! dar nu ma uit asa la toate desenele,,,, doar la cele care...au pers...adevaratewinking de ex hannah montana...mai multe oricum...laughing

13 răspunsuri:
SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Nu si imi pare rau ca se uita sora-mea. Ii strica mintea toate serialele alea de **** dublate in romana.

| viatadecacatt a răspuns:

Ma uit ca n-am incotro, am o sora de 5 ani care numai pe acolo se uitalaughing)

| Silvia a răspuns:

Eu ma mai uit din cand in cand...big grin
E haioshee hee.

| daniDeeDee a răspuns:

Probabil ca nu sari pe 10 ani.

| Ξ ╚»◘ мєℓ²y ◘«╗ Ξ explică:

Am 14...tongue

si ce doar copii mici se uita la desene?smughee hee

| Kidu a răspuns:

Sincer, dablushing
nu la toate serialele dar unele imi plac.happy

| fevrier a răspuns:

E mai naşpa ca Jetix. Din cauza asta nu mă mai uit deloc la desene.

| BiiBiis a răspuns:

Mie nu, imi placea mai mult Jetix chiar daca foarte rar ma mai uit la desene...

| StaRmAgiC a răspuns:

Da ma uit..cum sa nubig grin e chiar amuzant

| Lumy a răspuns:

Ai 14 fara 18 zilehee heelaughing
ma mai uit din cand in cand dar in ultima perioada nu m-am mai uitat la tvtongue

| bOom a răspuns:

big grin da siguR ca nu

| bOom a răspuns:

E interesant doar ca deja nu ma mai intereseaza asa ceva...insa cand sunt nevoita rid si eu...big grin

| Demise a răspuns:

Imi place. E super! happyhappy