| RyAngel a întrebat:

Heey! Vreau sa scriu un fel de basm, dar nu ceva cu zmei si printese, ceva despre creaturi precum vampirii sau vrajitoarele, dar am nevoie de alte creaturi, sunt deja prea utilizate. Stiu deja fata ce va fi, dar am nevoie de doua creeaturi mitologice, supranaturale, pentru doi baieti, dar trebuie sa fie atragatoare, niste monstrii frumosi laughing Multumesc!

3 răspunsuri:
| RyAngel explică:

Nu, imi trebuie ceva cu o forma umana, ceva ce ati putea confunda usor cu un om dar sa nu fie vampir, varcolac sau vrajitor, ca mi-au ajuns, oricum multumesc de ideea cu centaurul, aveam nevoie de o creatura care sa pazeasca ceva, dar tot am nevoie de protagonisti

| Nayuky a răspuns:

Un vampir si un vrajitor

| Sorinacio a răspuns:

Centaurul ar fi o idee buna, minotaurul