| KwonJiyongParkJimin a întrebat:

Hei! Am nevoie de cateva idei/sfaturi. Eu si cativa colegi vrem sa interpretam cateva scene din "Romeo and Juliet",iar eu sunt Contesa Capulet. Cu ce credeti ca ar trebui sa ma imbrac? Tin sa va anunt ca nu pot iesi afara pentru ca ploua si locuiesc la tara. Ma gandeam sa ma imbrac cu o rochie lunga,dar nu am. Am doua rochite pana la genunchi cu trena. Una roz si cealalta gri. credeti ca as putea sa ma imbrac cu una din ele? Daca da,cu care? Daca nu, cu ce altceva as putea sa ma imbrac?

3 răspunsuri:
| AndrutzaGirl a răspuns:

Ai putea sa te imbraci cu rochita cea roz si te poti imbraca undeva la scoala sau unde faceti voi sceneta daca ploua, succes! :*

| KwonJiyongParkJimin explică (pentru AndrutzaGirl):

Mersi! :*

| AndrutzaGirl a răspuns (pentru KwonJiyongParkJimin):

N-ai pentru ce cred ca nu a fost prea tarziu raspunsul! :* la sceneta trebuie sa arati bine, succes si bafta!