| RecycleBin a întrebat:

Hei, am o intrebare.Cum fac la facebook sa ascund poza de profil.Adica cine intra pe peretele meu sa o vada dar sa nu o poata vedea daca intra in albumul fotografii de profil.Help! Fundi

3 răspunsuri:
| question_3585 a răspuns:

Mergi la setarile contului si il pui pe PRIVAT.sau la fotografia de profil la editeaza selectezi ca doar prietenii sa ti-o vada.succes

| luluta a răspuns:

Dupa ce o pui ca poza de profil dai clik pe ea si o stergi ea va ramane poza de profil dar daca intra in album nu o poate vedea.

| lorepupici a răspuns:

Pai pui poza care o vrei de profil, apoi o stergi. O sa ma ramana poza de profil fara sa o vada alti daca sa cineva click pe ea! tongue Funda?