| pika a întrebat:

Hei! happy
Am primit de curand un Canon s5 is, insa nu stiu sa-l utilizez chiar bine.Nu prea m-a ajutat manualul de instructiuni in limba engleza si nu am experienta cu aparatele mai performante. Daca ma puteti ajuta cu un meniu mai complex in limba romana sau un sfat legat de utilizare va rog lasa-ti un mesaj big grin

1 răspuns:
| virusake a răspuns:

Daca lasi selectorul pe auto, nu mai ai nimic de setat si cu timpul daca inveti ceva notiuni despre fotografie, o sa-l poti folosi si pe setari manuale.

Pentru un manual de utilizare in limba romana, cel mai bine dai un mail la cei de la Canon. big grin