| exa a întrebat:

Hei. Am sims 2 [simplu] si as vrea sa imi scot de pe internet haine, case, accesorii. Imi dati va rog un site de pe care as putea sa-mi fac rost de ele. Dar va rog sa imi zice-ti si unde sa le pun... Thx Funda >:!

Răspuns Câştigător
2 răspunsuri:
| private09love a răspuns:

My Documnts-ea games-the sims 2- si acolo trebuie sa ai un fisier care sa se numeasca "Downloands" le salvezi acolo si apoi ar trebui sa iti apara in joc.

| exa explică:

Stiu ca in folderul sims 2 dar unde anume ca sa imi apara in joc? sad