| PamfleticaTotHellenne a întrebat:

Hei!happy
As vrea sa stiu ce mancati voi dimineata, la pranz si seara.Adica..inainte am tinut un fel de cura ( nu va ganditi ca am stat nemancata) doar ca am renuntat la unele alimente. Dupa ceva timp am pus iar pe mine si am celulita si pe deasupra am si vergeturi.In fine,faza e ca acum nu mai pot tine cura aceea,mananc la ore nepotrivite,sport nu prea mai fac si am pus ceva pe mine.
Spre exemplu,azi nu am mancat mai deloc, dar acum mi-e foame rau.As putea manca peste!?
Cum mancati voi pentru a va mentine?
Multumesc! happy

Răspuns Câştigător
| iriedaily a răspuns:

Mananca ce vrei tu, dar doar cand iti e cu adevarat foame(nu pofta) si cu masura.

3 răspunsuri:
| pwp a răspuns:

Dimineata : Lapte cu cereale
Pranz: Paste cu sos sau orez cu ton si ulei de masline
Seara : un sandvis sau nimic

| MaicutaMaui a răspuns:

Nu prea mananc dimineata.
Dupa amiaza, de obicei mananc fructe, lactate, mancare gatita sau o omleta cu branza.
Seara, mananc fructe sau mancare gatita.

| numaiuna a răspuns:

Incearca produsul de slabit Weight Loss! Merita toti banii...http://agn.medicalnewsreporter.com/

P.S. Click aici pentru a-l lua la jumatate de pret! http://pk.weightlossc.com/

Sa ma tii la curent cu rezultatele!