| Sunshine01 a întrebat:

Hei!happy Astazi sunt singura acasa, si sincer nu am ce sa fac.[in momentul asta mi-as dori sa fac teme. dar le-am rezolvat dejaoh go on]Dati-mi si mie o idee de ce as putea sa fac[in afara de stat pe calculator no talking ]. Best answer = fundita :*!

Răspuns Câştigător
| asdfghevere a răspuns:

Poti sa-ti inviti prietenele la tine si sa faceti petrecere in pijama... sa cititi povesti de groaza...-Poti sa-ti faci unghiile
-Sa-ti aranjezi prin camera
-Sa chemi pe cineva pe la tine
-Sa iti faci parul
-Sa faci o baie caldasi relaxanta
-Sa faci niset sapunuri din diferite chestii naturale
-Sa dawnloadezi Sims si sate joci
-Sa downloadezi Imvu
-Sa dansezi
-Sa canti karaoke
-Sa faci mancare
-Sa desenezi
- Sa stai pe afara si sa te joci cu vecinii
-Safaci sport
-Sa cauti jocuri si sa te joci pe calc
-Sa raspunzi la intrebari
-Sa intri la T/A
-Sa te filmezi prostindu-te
-Sa inventezi ceva
-Sa faci haine sin materiale vechi
-Sa te aranjezi pe Taaz
-Sa vorbesti la telefon
-Uita-te la vide-uri pe youtube
-uita-te la serialul pretty Little Liars pe Vplay 9cu subt.)
Si cam atat imi vien acum in minte

1 răspuns:
| lorrena97 a răspuns:

Eu as zice sa te relaxezi cu un super film care sa te distreze