| Nicolae_Brasovean_1996 a întrebat:

Unde as putea sa-mi fac ziua de nastere (18 ani) in afara de acasa, sau in club... as dori o idee care as tine minte mult timp.

Răspuns Câştigător
| Mario1999 a răspuns:

Pai ai putea inchiria un spatiu rezervat pentru asemenea evenimente. Ai putea alege un restaurant daca este vorba despre mai multa lume. Alte variante ar fi diferite localuri sau ati putea merge la un spatiu asemanator unei gradini. Depinde de cat de sofisticate vrei sa fie lucrurile si de ce suma esti dispusa sa scoti din buzunar.

7 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Piscina

| Xulescu006 a răspuns:

La piscina!

| dusmanul86 a răspuns:

O iesire in aer liber la muntecu cortu sau daca ai posibilitati mai mici o iesire la padure la iarba verde

| AndraSmile a răspuns:

La o cabana smug sau un restaurant inchiriat tongue Dar la cabana e mai multa distractie big grin La multi ani! :*

| Nicolae_Brasovean_1996 explică (pentru AndraSmile):

Mersi mult, credk mai bine ar fi la aqua parca :33

| AndraSmile a răspuns (pentru Nicolae_Brasovean_1996):

Da idee buna, distractie placuta happy

| Nicolae_Brasovean_1996 explică:

Mersi pentru raspunsuri la toti; 33 cred ca ideea cu piscina ii buna, dar cred ca mai bine ar fi daca voi inlocui piscina cu aqua parca voi ce spuneti?