| Satisfaction a întrebat:

Hey... diseara voi fi singura acasa si chiar nu am idee ce as putea sa fac...in afara faptului ca voi sta la calculator. Chiar nu vreau sa ma plictisesc. Tnx

4 răspunsuri:
| AddaXD a răspuns:

Pai ai putea sa comanzi o pizza si sa te uiti la un film, de exemplu. Sau altceva, in functie si de ce hobby-uri ai. happy

| mihaelaa18 a răspuns:

Ai putea sa iti chemi prietenele sa va uitai la un film,sa mai vorbiti,sa ascultati muzica,sa va distrati. Puteti sa jucati jocuri precum,remy, monopoly, cartilaughingcam atat stiu ce ai putea face big grin:*

| 5SOS a răspuns:

Uita-te la filme la televizor si daca nu gasesti nimic interesant atunci uitate la filme pe net.

| frumusica26 a răspuns:

Te duci in oras cu fetele la o pizza o plimbare de seara le chemi pe la tine acasa si dormiti la tine va impartasiti problemele. Funda?