| Alexandra_3161 a întrebat:

Hei buna!

Deci...sunt noua pe site si as vrea sa stiu cum stau treburile pe aici!

Va rog ajutati-ma!

Răspuns Câştigător
| AnemonaP a răspuns:

Pui intrebari,noi raspundem,noi punem intrebari tu raspunzi,daca este foarte bun raspunsul tau primesti funde, iar daca este l nostr primim funde, si iti fac prieteni happy

3 răspunsuri:
| mgtow a răspuns:

O sa vezi cu timpul cum sta treaba pe aici.

| Robert a răspuns:

Ce nu cunosti intrebi. Unde sti raspunsul la intrebare postezi.Cel mai bun raspuns primit il alegi castigator.Cum faci asta? In dreptul fiecarui raspuns se afla o funda cu numarul 1 pe ea.

| Tinna22 a răspuns:

Pai pe acest site se pun si se raaspund la intrebari si in functie de cum ti se pare raspunsul dai fundita sau mai multe optiunihappy