| MicutaRebela a întrebat:

Eu tocmai mi-am facut cont pe acest site. Poate cineva sa imi explice cum stau treburile pe aici big grin?

6 răspunsuri:
| Pricked a răspuns:

E foarte simplu.
Pui intrebari, ceilalti te ajuta, iar, la randul tau, ajuti alti useri.
Poti beneficia de "funda" daca userul (care a pus intrebarea) pretinde ca raspunsul tau este cel mai bun si folositor dintre toate.
Deja ai pus o intrebare. Pana acum te descurci bine.
Bafta!

| TheStory a răspuns:

Toti pentru unu si unu pentru toti. Asa sata treaba.

Răspuns utilizator avertizat
| BMTHMada a răspuns:

Pai.Bun Venit! Daca ai vreo neclaritate si vrei sa pui o intrebare du-te mai sus si o sa vezi scris cu verde "Pune Intrebarea Ta Aici". Raspunul care te-a ajutat va trebui sa fie recompensat cu o "Funda". Daca vrei sa dai un raspuns de duci suuuus si vei vedea "Prima Pagina" iar acolo vei vedea intrebarile. Daca ai dat un raspuns vei fi si tu la randul tau recompensat cu o funda. Cand ai pus intrebarea, iti va aparea la notificari cine ti-a dat raspunsul.