| Pisik a întrebat:

Hello happy
Am o intrebare.Numai ce mi-am facut cont aici si nu prea stiu cum stau treburile laughing. In cazul in care as vrea sa inchid contul.stie cineva cum anume?
Ms happy

Răspuns Câştigător
| juniper a răspuns:

Dar numai astazi ti l-ai facut, de ce vrei sa renunti? TPU este un site grozav, poate intr-o zi vei avea o intrebare la care altii vor putea raspunde, este un site interesant, mai ales la Stiinta si filosofie. Ajuti si esti ajutat, dar daca vrei sa renunti, roag-o pe Raluca, administratorul de pe TPU sa iti stearga contul, mergi sus in dreapta la Contact si trimite-i mesaj, dar te-as sfatui sa mai navighezi pe site, sunt multe de vazut happy

2 răspunsuri:
| EUSIATIT a răspuns:

Dai mes lui RALUCA si se rezolva

| unu a răspuns:

Nu poti