| Deutsa56 a întrebat:

Hei buna TPU! Pentru cei care maine dau examen la lb romana: ce credeti ca ne va da: text la prima vedere, sau unul studiat la clasa?thinking

7 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| lylo a răspuns:

Text la prima vedere

| Lolittaa a răspuns:

Sunt total convinsa ca va fi text la prima vedere si va fi liric

| maddy22 a răspuns:

Eu cred ca o sa va dea unul la prima vedere asemanator cu cele studiate la clasa. succes!

| Cineva_5088 a răspuns:

Cred ca text la prima vedere, oricum iau in considerare ambele variantelaughing Bafta!

| DJMaryus a răspuns:

Cred ca text la prima vedere si oricum ai invatat mnu? si eu

| helen_1307 a răspuns:

S-ar putea sa iti dea unul studiat in clasa da oricum ne da din opera dramatica fabula si inca ceva pup