| Lolita1130 a întrebat:

SUCCES TUTUROR CELOR DE CLASA A VIII-a MAINE! Ce credeti ca ne va pica?! :-s La literatura?!?!?! Voi ati invatat comenatarii? Eu nu. M-am bazat f mult pe text la prima vedere! Pupici

14 răspunsuri:
| GoguSteriade a răspuns:

La cum scrii ar trebui sa te bazezi pe lopata sau pe matura.

| 4l3x a răspuns:

Mie anul trecut mi-a picat basm, voua cred ca o sa va dea pastel, la prima vedere smug

| whatevernvm a răspuns (pentru 4l3x):

Eu nu cred ca ne da pastel. Cred ca ne da schita, a fost anul lui Caragiale. Sau fabula.

| 4l3x a răspuns (pentru whatevernvm):

In fine, bafta. Sa ai grija la mate, ca la romana e mai usor :devil

| whatevernvm a răspuns (pentru 4l3x):

Ma bazez mai mult pe nota la romana, incerc sa am mai multa grija la romana ca sa fiu sigura ca o sa fie ok.

| 4l3x a răspuns:

Deci ce v-a picat?

| SomebodyNamedAnna a răspuns:

La gramatica sigur pici, la cum vorbesti.

| Lolita1130 explică (pentru SomebodyNamedAnna):

Cum vorbesc?raised eyebrows

| SomebodyNamedAnna a răspuns (pentru Lolita1130):

"v-a pica"; "a-ti". Pe bune?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Succes! Dar nu la Dragoste si sex.La examen!

| varanudorm a răspuns:

O sa pici sigur, la cata gramatica stii.

| NooNameD a răspuns:

Cred ca ne da schita! big grin Succes si tie :* Sa luam note mariiiii! Ca miercuri plangem la mate!rolling on the floor

| RaZvi_5138 a răspuns:

Comentarii la ce?

| RaZvi_5138 a răspuns:

Ba dar pici sau doar iti scade media?