| anonymus12345 a întrebat:

Hei.Cam cat costa un SkateBoard?

Răspuns Câştigător
| Dodolo a răspuns:

Ciao. du-te in real sau in metro si ia-ti o placa la vreo 70 de lei nu se merita sa iti iei mai scumpa mai ales daca nu stii sa de dai, daca stii poti investi... daca nu n-are nici un rost oricum dupa ce te inveti o sa ai placa rupta pe margini sau poate rupta de tot si atunci trebuie sa iti iei alt sk8, dar in principiu daca esti incepatoare nare rost sa dai banii, imprimeul de pe spatele placii desi oricat de tare ar fi nu te ajuta laughing asa ca nu te lua dupa imprimeuri, oricum cu un tub de vopsea si o bucata de carton iti faci propriul imprimeu happy
daca o sa cazi de pe sk8 incerca sa cazi pe laterala nu doare asa tare big grin
bye >big grin

10 răspunsuri:
| FeFy` a răspuns:

Buna. Depinde ce skate.Piesele cel mai bine e sa le iei separat, iar pentru inceput ar fi bine sa iei unul usor.nu pentru profesionisti.Costul ar trebui sa ajunga in jur de 3 milioane.Daca vrei un skate caloomea te ajunge cam 5 mil,chiar si mai mult.Bye.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde de calitate. Unul bun costa in jur de 300 de lei. Succes la cumparaturi! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Depinde... cel mai ieftin e vreo 80 de lei cred da nu e cine stie ce de capu luilaughingajung si la 4 milioane unele foarte bunetongue

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai daca vrei sa te devii pro sau sick trebuie sa incepi cu ceva bun de la inceput de exemplu eu am inceput cu o placa element care o costat 1. 000 de lei dar cu transport 1200 ca am luat din Canada. Dar te sfatuiesc sa-ti iei una zero sau element la 450 de lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Io am 3 depinde pretul. Pretul este diferit
cel de la RCO 60 lei mai unul de la HOT WHEELS 150 LEI SI UNUL DE LA ELEMENT 200 lei deci de ghidezi nu l lua de pe net

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iti pot vinde eu unu la 350 ron element foarte putin folosit... da i pantru profi

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da ma da eu am avut unu de la RCO si intr-o luna l-am rupt in doua happy si mi-am luat unu birdhouse si e foarte bun am dat 500lei pe el happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un skateboard costa intre 40lei si 70 lei

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

PoY DaK Te Sty da Ku El E CaM iN JuR De 70 lei si 800 lei dinalea profesionale de la 300-400 lei in sus

| Andreia1 a răspuns:

Habar`n-am, eu aveam unul facut de taimiu din lemn, cand eram mica laughing))