| AlexandraILY a întrebat:

Hei!
Cate carti sunt in seria Micutele Mincinoase si cum se numes?
Inafara de primele patru: Micutele Mincinoase, Impecabil, Perfect, Incredibil au mai aparut altele in limba romana?

Multumesc Anticipat! Funda celui mai bun raspuns happy

Răspuns Câştigător
| OoBunnyoO a răspuns:

Cred ca dupa ultima, Incredibil, au mai aparut: Secretul Hannei, Secretul Ariei, Secretul lui Spencer si Secretul lui Emily.
Nu stiu insa, daca a aparut si volumul 5, Wicked tradus in limba romana. Insa intre Incredibil si Wicked, au aparut astea 4 volume.

1 răspuns:
| Theo293 a răspuns:

Sunt 4 carti:
1. Secretul Hannei
2. Secretul Ariei
3. Secretul lui Spencer
4. Secretul lui Emily

Eu asa le am.