| BiscuiteCuCiocolataa a întrebat:

Hei. Ce parere aveti de cumparaturile online? Adica vreau sa`mi cumpar o bratara de pe un site si nu sunt sigura de calitatea site`ului, sa zic asa.Nu sunt sigura daca sa mi`o iau sau sa renunt deoarece e de pe net. Voi ce ma sfatuiti?

Răspuns Câştigător
| Reznov a răspuns:

Cumpara de pe situri mari ca : Amazon, Ebay.
Eu am cumparat un joc video de pe Amazon.uk si mi-a venit intr-o saptamana la posta si mi-a mers perfect.Siturile astea mari au o gramada de clienti multumiti (printre care si eu) pentru. daca ar vinde prostii lumea s-ar enerva si s-ar inchide in 2 zile. Uita-te la comentarii oameni zic daca e bun e rau. Poti sa imi dai un mesaj cu situl si iti zic sigur daca e curat sau nu.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Buna!
Eu inca nu am facut comenzi pe net, dar verisoara mea da. Parea multumita de calitatea lor. Eu zic sa incerci, in cel mai rau caz, daca nu sunt bune, numai cumperi. Stii cum e, omul invata din greseli happy.
O zi buna!

| PetreConstanta a răspuns:

Eu am cumparat si ceva bun dar am luat si tepe Acum cum ti-o fi norocul

| Ramona3766 a răspuns:

Trebuie sa ai grija de pe ce site comanzi, sa verifici ce reguli au, daca poti returna. Eu am prietene care mereu comanda de pe net si sunt incantate. Si eu sunt tentata de optiunea asta. Eu una te-as sfatui sa comanzi. Succes!

| Americanuu a răspuns:

Pe net pot fi la fel de bune ca si in magazine. Da-mi siteul si iti spun daca e ok. happy