| miky95 a întrebat:

Prietena mea cea mai buna organizeaza o petrecere in pijama si nu stie ce activitati putem avea sau ce putem face.Are cineva niste idei?

Răspuns Câştigător
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Poi luati si voi testele de la reviste.
Jucati adevar, provocare, caz sau procent.
Uitati'va la niste filme.
Carti...
Incercati sa faceti un tort sau mai simplu salata cu fructe... unde e frisca e si distractie :devil)).
Cantati, ascultati muzicaa ...hai ca si celelalte fete vor avea ideeiwinking.

16 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Jucati adevar si provocare.macaua.popa prostu` pe pedepse.

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Sticlutaaaaaaaa

| inna a răspuns:

Va uitati la un film horror sau o comedie.

| Marii a răspuns:

Ora de infrumusetare, dans, vorbiti, barfiti, faceti poze, jucati niste jocuri si sa aflati lucruri noi despre voi, mancati, beti, faceti o mini "parada a modei", spuneti-va cum vreti sa va vedeti peste 5, 10, 15, 50 de ani. Sunt atatea de facut dar niciodata nu-i timp de toate. happy

| Eu4EverX a răspuns:

Am si eu o intrebare merge-ti imbracate direct in pijama sau va schimbati acolo?

| Fuckin-Battlefield a răspuns:

Must have:film-comedie cu adolecenti-vine si craciunul deci nu horror''--reviste o bravo, bravo/cool girl--va machiati, faceti teste de pe net sau din reviste--adevar sau provocare, muzica dansati cantatilaughingsunt destuulle HAVE FUN!

| DianaLostInDreams a răspuns:

Jucati:adevar sau provocare, urmatoarea carte...

| Adolescentul a răspuns:

Wawwwwwwwwwwwwww distractie in pijamale pai sa aiba si delfini si albinute si inimioare si ursuleti si si mai ce:( ca nu stiu ce pijamale va plac voua :D Pai ati putea sa ornamentati cu baloane multe, tort, sampanie, suc, si regula principala caine nu are pijamale si papucei nu merge la petrecere:D si muzica de asemenea erea sa uit:D

| Adolescentul a răspuns:

Wawwwwwwwwwwwwww distractie in pijamale pai sa aiba si delfini si albinute si inimioare si ursuleti si si mai ce:( ca nu stiu ce pijamale va plac voua :D Pai ati putea sa ornamentati cu baloane multe, tort, sampanie, suc, si regula principala cine nu are pijamale si papucei nu merge la petrecere:D nu este invitat invitata:D si muzica de asemenea erea sa uit:D

| miky95 explică:

Nu ma refeream la o petrecere in pijamale de genul asta, ma refeream ca e o petrecere obisnuita la care se ramane peste noapte(e o petrecere de intoarcere acasa).

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai...
1. Uitati-va la niste filme;
2. Jucati-va "Invarte sticla";
3. Bataie cu perne;
4. Faceti-va unghiile, machiati-va, vorbiti despre baietihee heethinking chestii pe care le fac fetele.hee hee

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Dansatii, cantati
Confeti, muzica data la maxim, smacuri, oja, ruj...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti dansa, sau sa cantati

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Puteti face o parada a modei, un concurs de cantat, o bataie cu perne, jucati adevar, provocare, caz sau procent, spuneti bancuri, si vorbiti despre baieti.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sa vorbiti despre baieti si alte lucrurieu ma 10 ani

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Jucati-va fazan, povestiti, jucati-va x si 0, ascultati muzica, organizati un concurs karaoche sau de dans. distractie placuta! ale