| anonim_4396 a întrebat:

Hei.cine este A din pretty little liars?

5 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

A

| piticcccccc a răspuns:

MOna, dar ea este doar un ajutor al adevaratului-A.

| bxyismylife a răspuns:

Sora geamana a lui Alison(se observa in episodul special de Haloween) sau Kate pentru ca A are parul blond(se vede cand apare la bal cu rochia rosie pe care o imbraca si cand o viziteaza pe Mona la spital) happy

| XoxoGosippGirloxoX a răspuns:

Este Alison A iar conducatoarea este altcineva. Este cineva aproape de fete! Funda.

| bianca200190 a răspuns:

In carti A este sora geamana a lui Alison. IN serial la sfarsitul sezonului 2 se dovedeste a fii A dar nu este deoarece la sfarsit oAvine la ea sa o viziteze la spital si probabil a santajat-o sa faca asta ca pe Dr. Salavin.Eu totusi cred ca Alison traieste si sora ei geamana e cea care a fost omorata. Sper ca te-am ajutat.