| m3_5274 a întrebat:

Hei.cine imi spune si mie cum ajung de la gara n bucuresti la bucur obor

3 răspunsuri:
| Anonnnnn a răspuns:

Cu taxiulwinking

| anamaria_3030 a răspuns:

Sal! Poti sa iei troleul 85 pana la Calea Mosilor si de acolo iei tramvaiul sau ce vine mai repede ca toate merg spre Bucur Obor.Ca sa-ti fie mai usor poti sa cobori la Universitate si sa schimbi 85 cu 66 din aceeasi statie, pentru ca pe Calea Mosilor trebuie sa schimbi si statia si sa nu te incurci.Succes!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Iei metroul de la gara de nord si mergi 3 statii inspre dristorhappy