| Andrutsa13 a întrebat:

Hei! Cine stie niste filmulete comice pe youtube (chiar sa fie amuzante)? Pot fi de la si mondenii. Am chef de ras happy

Răspuns Câştigător
Răspuns utilizator avertizat
11 răspunsuri:
| davidwarner a răspuns:

Cauta episoadele de la 10lucruridespre. Sunt super tariilaughing.

| WR104 a răspuns:

Cauta Vacanta Mare sau In Puii Mei ori daca ai o inteliganta mai deosebita merge si un George Carlin.
Vizionare placuta!

| Ðσℓℓɴιηנα a răspuns:

Daca vrei mai incearca si alte show-uri de Stand-Up Comedy.

| WhiteLife a răspuns:

Scrie "Just for laugh Gags". Toate din acea serie sunt amuzante.

| AndreiBolos a răspuns:

Ce Vacanta mare, ce Mondenii, ce In Puii mei, uite-te la glume rusesti autentice si cazi de pe scaun.

| lologfo a răspuns:

Jan popescu petarde
uitate aicilaughing

| RobertTPUDinamo1 a răspuns:

In puii mei Mondeni Multe

| Banuta_George_1990 a răspuns:

De ce nu cauti,, Trăsniții,, mie mi se pare cel mai amuzant.