| lanaaaaa a întrebat:

Hei, cum trebuie bauta berea pentru a nu te imbata de la ea? repede si guri mari, sau incet si putin?

Răspuns Câştigător
| bobby90 a răspuns:

Deci ca sa bei bere trebuie' sa ai antrenamentlaughing, o buna dispozitie, un gratarel, niste dame, si sa vezi tu cum curg 10-15 berici in tine!

7 răspunsuri:
| thealchemist a răspuns:

Nu conteaza cum, conteaza cit.

| ROB3RT89 a răspuns:

Trebuie sa ai si dispozitie, sunt zile cand poti bei si 8-9 beri, dar si zile cand de ia de cap din 2-3 beri,depinde acum si de organismu tau! Daca vrei sa nu te imbeti,mananci bine inainte sa te apuci de baut, fie ca bei bere, vin sau tarie si bei incet si cu pauze intre paharehappy

| IMC90 a răspuns:

Pe o perioada cat mai indelungata de timp si ''cu guri'' cat mai mici.

| bytzy09 a răspuns:

Incearca sa o bei cu paiu sigur nu te imbeti :p laughing)

| JnY a răspuns:

Cu paiul laughingglumesc. orice ai face...contine alcool, deci logic ca te imbeti!

| Alyceee a răspuns:

Cu capwinking

| Chelsea13 a răspuns:

Cu caphappy daca bei doar una nu conteaza cum o bei de obicei barbatii iau guri mari.Dar nu uita ca exista bere fara alcool. Sper ca ti-am fost de ajutor si sa nu te imbetilaughing fundita?! :*