| krewkrem a întrebat:

imi place sa modific poze si imi iese, as vrea sa le postez undeva (nu pe facebook.sau. twiter ) gen weheartit sau picship.com se poate? daca nu stiti voi alt site?:X
Fundawinking

Răspuns Câştigător
| Bounce03 a răspuns:

Hey.Ai putea sa iti faci un blog special pentru poze.Multa lume face asta.Sau ai putea incerca sa postezi pe tumblr.com.Sper ca te-am ajutat.:-)

| krewkrem explică (pentru Bounce03):

Hei,mc mult dar daca stii cumva despre ce blog special vorbesti? vreau sa-mi fac asa ceva dar sincer nu prea stiu, ai putea sa-mi dai un link daca stii?batting eyelashes:X

1 răspuns: