| ALIASkid a întrebat:

Hei! [FUNDA ] Am parola la telefon si cineva mi-a gresit`o de multe ori si acum mi s`a blocat telefonul.Imi cere contul si parola de la Google account si nu o mai stiustraight face Ce pot face?

2 răspunsuri:
| buffa a răspuns:

Mergi cu telefonul deunde l-ai luat sau butic Orange, (butic de repararea telefoanelor mobile)/ sau sunt coduri care reseteaza absolut toate optiunile de la inceput. dai pe google search cu numele la telefon si scrie coduri de resetare. ceva de genu

| SskorpyonN a răspuns:

Din pacate va trebui sa mergi cu telefonul la un shop Orange pentru a putea fi trimis in service sa se reinstaleze softul.